Agencja interaktywna SSI - czyli trochę o firmie

Agencja Interaktywna SSI

Szanowny przyszły Kliencie, jeżeli jesteś w zakładce o firmie to trafiłeś prawdopodobnie na najbardziej nudną i najrzadziej czytaną (poza informacją o ciasteczkach) podstronę. Wszyscy w tym dziale opisują jacy są super, przedstawiają historię firmy, misje itp. My nie będziemy się tu specjalnie rozpisywać, zamieścimy kilka informacji, ale znacznie ciekawsze są w innych działach.

Nasza historia liczy już 14 lat.

Wiele się działo i mamy nadzieje że jeszcze wiele przed nami. Stale pracujemy nad rozwojem aby tworzyć jak najlepsze strony internetowe. Inwestujemy w wiedzę, umiejętności, sprzęt i oprogramowanie. Obserwujemy i analizujemy rozwój technologii internetowych oraz trendy jakie pojawiają się w naszej branży. Przeglądamy i oceniamy ciekawe strony internetowe. Wszystko po to aby się doskonalić i móc zaoferować to co najlepsze.

Kto będzie pracował dla Ciebie?

Obecnie w proces tworzenia stron internetowych są zaangażowani: profesjonalny grafik oraz front-end developer odpowiedzialni za to co widać na ekranie, profesjonalni programiści tworzący back-end, co rzadko widać gołym okiem, no i koordynator wszystkiego czyli właściciel. Dzięki temu mogliśmy naszym Klientom zaproponować strony połączone z panelem do zarządzania treścią, sklepy internetowe oraz aplikację internetowe szyte na miarę oraz wszelkie nowoczesne rozwiązania stosowane w Internecie.

Co jeszcze robimy?

Prowadzimy kilka turystycznych portali internetowych, a cała przygoda w tej dziedzinie zaczęła się od założenia w 2003 roku strony o Pobierowie pod adresem www.pobierowo.com.pl

Co roku wspieramy Konkurs dla młodych przyszłych przedsiębiorców „Przystanek Sukces – Biznes w Szczecinie się opłaca”

Należymy do Klastra IT – Szczecińskiego stowarzyszenia firm z branży technologicznej działającym przy Parku Naukowo Technologicznym.

copyright 2021