Social media

"Z wielką mocą wiąże się wielka odpowiedzialność" - ten cytat z kultowego komiksu Spider Man świetnie oddaje właściwy stosunek do tematu mediów społecznościowych. Ostatnie lata wywróciły do góry nogami świat marketingu internetowego oraz komunikacji z klientami jako takiej. Pojawienie się takich portali jak Facebook, Instagram czy Snapchat oraz ich bezprecedensowy sukces nie pozwalają na bycie obojętnym wobec ich potencjału reklamowego - jednak wymagają one indywidualnego podejścia oraz zweryfikowania naszej dotychczasowej wiedzy na temat uprawiania polityki public relations.

 

Dzisiejszy konsument wymaga - i jest w tych wymaganiach coraz bardziej stanowczy - natychmiastowej wymiany informacji z firmą, której jest klientem. Dzisiejszy Internet pozwala mu na to, właśnie dzięki portalom społecznościowym. Zaniedbanie tych potrzeb skutkuje wykluczeniem z potężnej części rynku. Dlatego od pewnego czasu staramy się uświadamiać naszych klientów, iż ich nieobecność w świecie social media jest z komercjalnego punktu widzenia branżowym samobójstwem.

Social media

Służymy kompleksowym przygotowaniem Twojej firmy do wejścia na często nieznany, jednak niezbędny w dzisiejszym świecie teren. Zadbamy o wizerunek firmy w portalach, które najskuteczniej kumulują grupę docelową dla produktów i usług - nie każdy bowiem musi być obecny we wszystkich platformach, często wystarczy wyłącznie Facebook lub Instagram.

Przygotujemy uszyta na miarę kompanię reklamową, której efektem będzie nie tylko doraźny wzrost sprzedaży, lecz przede wszystkim zbudowanie lojalnej wobec marki społeczności. Zapewnimy również regularną dostawę nowych treści i materiałów na stworzone profile, oby odbiorcy mieli ciągły kontakt z marką i byli zawsze na bieżącą z aktualnymi działaniami.

copyright 2021